Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Hva?

javaBins årlige landskongress hvor vi reiser bort sammen en helg for å møtes på tvers av regioner og jobbe

Når?

Torsdag 23. til søndag 26. oktober.

Fly til Praha torsdag klokken 1855 fra Gardermoen
Hjemreise søndag klokken 1130 fra Praha til Gardermoen.

Tilreise fra regioner er også bestilt. Se Flytider og Info Landskongress 2014

Hvem?

Vi inviterer med alle som er aktive i javaBin, eller har et ønske om å bli.

Lyst å være med? Skriv deg på under:

#

Navn

epost

Region

Fullt navn fra pass

Kommentar?

1

Janniche Haugen

janniche@java.no

Oslo

Janniche Haugen

Ingen kommentar :)

2

Anders Karlsen

anders.karlsen@java.no

Oslo

Anders Karlsen

 

3

Sveinung Dalatun

sdalatun@gmail.com

Oslo

Sveinung Dalatun

 

4

Kjetil Valle

kjetil.valle@gmail.com

Oslo

Kjetil Valle

 

5

Helge Jenssen

helge.jenssen@gmail.com

Oslo

Helge Jenssen

 

6

Bendik Solheim

bendiksolheim@gmail.com

Oslo

Bendik Solheim

 

7

Yvonne Edvartsen

gladlaks@gmail.com

Oslo

Yvonne Edvartsen

 

8

Håkon Jahre

haakobja@gmail.com

Oslo

Håkon Botnmark Jahre

 

9

Endre Stølsvik

endre@stolsvik.com

Stavanger

Endre Stølsvik

Enerom, please!! (smile)

10

Espen Herseth Halvorsen

espenhh@espenhh.com

Oslo

Espen Herseth Halvorsen

lett!

11

Erlend Birkenes

erlend@birkenes.net

Bergen

Erlend Birkenes

 

12

Kristian Berg

rasmantuta@gmail.com

Bergen

Kristian Berg

Enerom, kanskje?

13

Sten Aksel Heien

Sten.Aksel.Heien@gmail.com

Sørlandet

Sten Aksel Madsen Heien

Ønsker enkeltrom, hvis mulig!

14

Bjørn Hamre

bjorn.hamre@gmail.com

Bergen

Bjørn Hamre

 

15

Markus Krüger

markusk@comoyo.com

Oslo

Markus Bjartveit Krüger

 

16

Therese-Mari Pisani Thomassen

 

Oslo

Therese-Mari Pisani Thomassen

 

17

Stig Lau

stig@lau.no

Oslo

Stig Lau

 

18 

Ola Kveli

olakveli@yahoo.com

Oslo

Ola Kveli

 

19

Maziar Ghahramani

maziar.ghahramani@gmail.com

Oslo

Maziar Ghahramani

 

20 

Øyvind Løkling

oyvind@lokling.com

Oslo

Øyvind Løkling

 

21 

Stian Nygaard

stian.nygaard@smurfz.net

Oslo

Stian Mikal Nygaard

おはよう

22 

Erlend Hamnaberg

erlend@hamnaberg.net

Oslo

Erlend Hamnaberg

...

23

Erik Drolshammer

erik.drolshammer@gmail.com

Oslo

Erik Drolshammer

 

24

<ledig plass>

 

Oslo

 

 

25

<ledig plass>

 

Kristiansand

 

 

26

Konrad Beiske (fikser flybillett selv)

 

 

 

 

Romfordeling

Venteliste

#

Navn

Gruppe/region

Kommentar

 

 

 

 

Hvor?

Praha! Red & Blue Design Hotel

Transport 

Det blir ikke felles avreise fra Oslo, vi møtes på Gardermoen i god tid. Det er bestilt tur/retur Maxi-Taxi for transport mellom Praha lufthavn og hotellet

Transport til og fra møte/arbeids lokalene og spisested skjer med offentlig transport, buss, trikk eller T-Bane.  Det er gangeavstand fra hotellet til Impact Hub.

Budsjett

5000 per deltaker x opp til 30 deltakere = max 150.000

skal dekke:

  • Tilreisende fra regionene 
  • Transport fra Oslo til der vi skal
  • Mat (lunsj bør være inkludert + middag en kveld
  • Sosiale arranagementer?
  • Overnatting
  • Rekvisita

Program (uferdig)

Foreløpig program sakset fra Trello (https://trello.com/c/5Bo4hWyN/90-landskongressen-2014) + forslag

Torsdag:

  • Avreise fra hver region med egne flytider. Se: Flytider og Info Landskongress 2014
  • Ankomst ca kl. 21 på flyplass, ca 22 på hotellet
  • Hver og en står for mat selv denne dagen, men mulig vi tar en tur i baren etter ankomst

Fredag:

Lørdag:

Søndag:

  • Frokost
  • Avreise til flyplass
  • Flyet går 1130 tilbake til Oslo...
  • No labels