Child pages
  • Påmelding Landskongress 2011
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Enkelt- og dobbeltlugarer vil være tilgjengelig. For de som vil ligge i enkeltlugar, vil det være en egenandel på kr. 500,- Alle måltider inngår med drikke til maten.

Deltakere fra regionene vil få dekket flyreise til Oslo. Vi oppfordrer deltagere fra regionene å melde seg på tidlig for å få billigst mulig flybilletter.

Vi begrenser antall deltagere til 30.

De som har vært aktive det siste året i javaBin / JavaZone vil kunne melde seg på. Påmeldingsfrist er søndag 25. september kl 23:59

Meld deg på i skjema under. De som vil ha dobbeltlugar, fører på hvem de vil dele lugar med.

Nr

Navn

Region

Gruppetilhørighet

Mobil

E-post

Enkeltlugar/Dobbeltlugar

Dele dobbeltlugar med

Fødselsår

Kommentar

1

Kristian Berg

Bergen

Region

47365635

rasmantuta@gmail.com

Enkeltlugar

 

1967

 

2

Beate Myrvoll

Oslo

Styret, jz-ledelsen

40454836

beate.myrvoll@gmail.com

Enkeltlugar

 

1979

 

3

Erlend Hamnaberg

Oslo

Styret

90826329

erlend@hamnaberg.net

Enkeltlugar

 

1981

 

4

Marte Horne

Oslo

Styret, jz-ledelsen

95747844

martehorne@gmail.com

Dobbeltlugar

Jon-Anders

1979

 

5

Trygve Laugstøl

Oslo

Styret, jz-ledelsen

92699070

trygvis@java.no

Enkeltugar

 

1980

 

6

Jaran Nilsen

Sørlandet

Region Sørlandet

97193369

jaran.nilsen@gmail.com

Enkeltlugar

 

1982

Bidrar gjerne på Kodesmie-prosjekter som Android-appen eller java.no da disse er enklere å bidra på utover resten av året selv om man ikke deltar på tirsdagsmøter / weekendworkshops.

7

Erlend Birkenes

Bergen

Region Bergen

98814157

erlend@birkenes.net

Enkeltlugar

 

1976

 

8

Janniche Haugen

Oslo

Styret

98628859

janniche.haugen@bekk.no

Dobbeltlugar

Marte Kjenstad

1980

 

9

Marte Kjenstad

Oslo

Macsimum

97686453

mk@macsimum.no

Dobbeltlugar

Janniche Haugen

1980

 

10

Joachim Haagen Skeie

Oslo

Styret

41415805

joachim@haagen.name

Enkeltlugar

 

1981

 

11

Oddbjørn Kvalsund

Oslo

Styret

91722267

oddbjorn.kvalsund@gmail.com

Enkeltlugar

 

1982

 

12

Andreas Røe

Oslo

jz-ledelsen

97407125

andreas.roe@java.no

Enkeltlugar


1983


13

Bjare Stien Karlsen

Sørlandet

Region Sørlandet, scalaBin

95219547

bjarte@bjartek.org

Enkeltlugar

 

1978

 

14

Stig Lau

Oslo

Styret

48228666

stig@lau.no

Enkel

 

1979

 

15

Konrad Beiske

Oslo

Styret, Portal/kodesmia

41302332

konrad@beiske.org

 

 

1984

 

16

Øyvind Løkling

Oslo

Pcom/Android -appen

90065646

oyvind@lokling.com

Enkel

 

1976

Kan tenke meg en "fresh start" på Android appen sammen med andre som er interessert å jobbe på den.

17

Carl Onstad

Oslo

Macsimum

99015660

cjo@macsimum.no

Enkel

 

1970

 

18

Hilde Rødseth

Oslo

Macsimum

90284486

hnr@macsimum.no

Enkel

 

1978

Nyansatt i Macsimum.

19

Endre Stølsvik

Stavanger

Region Stavanger

93054050

java@stolsvik.com

Enkel

 

1975

 

20

Jon-Anders Teigen

Oslo

scalaBin

99607738

jteigen@gmail.com

Dobbel

Marte Horne

1981

 

21

Helge Jenssen

Oslo

Pcom

92016992

helge.jenssen@gmail.com

Enkeltlugar

 

1971

 

22

Kenneth Leine Schulstad

Oslo

Styret

93481208

ks@udp.no

Dobbel

Espen Schulstad

1978

 

23

Espen Schulstad

Oslo

Møtegruppa

97561041

es@udp.no

Dobbel

Kenneth Schulstad

1982

 

24

Mikkel Byrsø Dan-Rognlie

Trondheim

Region

98219439

mikkel@decorus.dk

Enkel

 

1981

Kan dele rom med Ole Christian Rynning, hvis han får plads i kalenderen.

25

Thomas Skardal

 

Kodesmia

99778586

thomas.skardal@gmail.com

Enkel

 

1985

 

26

Thor Åge Eldby

Oslo

Portal

95947564

thoraageeldby@gmail.com

Enkel

 

1972

 

27

Olga Voronkova

Oslo

Tidligere frivillig

99160613

olgavo@student.matnat.uio.no

Dobbel

 

1988

 

28

Livar Bergheim

Bergen

Tidligere frivillig

93402982

livarbe@gmail.com

Dobbel

 

1984

 

29

Stian Alsos

Oslo

jz-ledelsen, frivillige

93224540

stian.alsos@gmail.com

Enkel

 

1980

 

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Venteliste

Nr

Navn

Mobil

1

Ole Christian Rynning

982 19 347

2

 

 

3

 

 

  • No labels