Versions Compared

Key

  • This line was added.
  • This line was removed.
  • Formatting was changed.

I år går turen til AberdeenParis, hvor vi skal begynne å legge planer for javaBin og JavaZone 2019, sosialisere, spise god mat og drikke masse god øl og vin.

Dato:

...

31.oktober -

...

03.november

...

2019

Sted:

...

Paris,

...

 Frankrike

Plan: Landskongress 2018: Plan
 

...

Det blir fikset transport fra flyplassen til hotellet. Mer info kommer. 

Hotellet: Copthorne Hotel Aberdeen

Adresse: 122 Huntly St, Aberdeen AB10 1SU, UK



Påmeldte

Expand
titleKlikk her for å se listen over påmeldinger...

Deltakere: Fyll inn all nødvendig info slik at vi kan planlegge og gjøre landskongressen best mulig :)


Alle som ønsker å reservere enkeltrom, må betale 250kr ekstra per natt. Informasjon om betaling sendes den enkelte før reisen.


-
NrNavnE-postFornavn i passEtternavn i passRegion / reiser fraMat-preferanserRom-preferanserKommentarerBetalt?
1.Dervis Mdervis4@gmail.comDervisMansurogluOslo Ikke sjømat. EnkeltromJa








2.Ewaewakabza@gmail.comEwa MariaKabzaOslo Ikke sjømat EnkeltromJa








3.Anderskarlsenanders@gmail.com Anders KarlsenOslo Glutenfritt EnkeltromJa








4.StianTravel@smurfz.netStian Mikal NygaardOsloRom med Sander Sætre Bjørnhaug








5.Kjetilkjetil@myhre-ims.no Kjetil Myhre ImsOslo EnkeltromJa








6.Bjørnbjorn.hamre@gmail.comBjoernHamre Bergen EnkeltromJa








7.Nicolasnicolas.nordhagen@gmail.comNicolasNordhagenOslo--








8.Alexanderalexandersvendsen1990@gmail.comAlexanderSvendsenOslo






 - 
9.Markmarkwest1972@gmail.com Mark AlanWest Oslo NO HAGGIS Enkeltrom






 Ja
10.Tannaztannaznr@gmail.com
TannazNavaie Roshandel
Oslo






   
11.Sanderssbjornhaug@gmail.com Sander SætreBjørnhaug  Oslo Ikke sjømat  Rom med Stian N








12.Rustammehmandarov@gmail.com Rustam KarimMehmandarovOslo






  
13.Khiem Kimkhiem_89@hotmail.comKhiem-Kim XuanHoOslo






 Enkeltrom  Skal betales den 15.nov.
14. Kristian  rasmantuta@gmail.com  Kristian Berg  Bergen






  Enkeltrom Ja
15. Marvin Marvin.lillehaug@gmail.com  Marvin Bredal  Lillehaug Trondheim   Tar gjerne rom med Stian Helgeland Hagen








16.Eivindeivind_h@outlook.comEivindHyldmo  Oslo






  Havana Club 
17.Gareth
 gareth.western@gmail.com GarethWestern
Oslo
 I'll take Mark's haggis
Enkeltrom







 Ja
18. Børge borge@nese.no Børge NeseBergen 






 Enkeltrom 
19. Stian stian_hagen52@hotmail.com  Stian Hegerland  Hagen Trondheim






   
20.Alexanderkoresamsig@gmail.comAlexander ReneSamsigTrondheim






  Enkeltrom Ja
21. Erlend Birkenes






 erlend@birkenes.net  Erlend Birkenes Bergen  Enkeltrom Ja
22. Helgehelge.jenssen@gmail.com  Helge Jenssen Oslo






  Enkeltrom Ja
23. Endre Stølsvikendre@stolsvik.com  Endre Stølsvik Stavanger






  Enkeltrom ??
24. Hallvard Nygårdhallvard.nygard@gmail.com Hallvard Nygård






 Stavanger  Enkeltrom Ja
25. Krister Borge krister.borge@gmail.com KristerBorge  Oslo altetende






  
26.Jan Erik Robertsenjan.erik.rob@gmail.comJan ErikRobertsenOsloEnkeltromJa








27.Stig Laustig@lau.noStigLauOsloKjøttEnkelt, siden det er i vindenJa









Reiseinformasjon

Flybilletter: 

Oslo: mer info kommer snart

Oslo reiser med SASTil Aberdeen:
SK4031 08 November 2018 Oslo - Stavanger 15:00 - 15:55 

SK4615 08 November 2018 Stavanger - Aberdeen 17:15 - 17:20Til Oslo: SK4614 11 November 2018 Aberdeen - Oslo 14:20 - 16:55


Stavanger

SK4615 08 November 2018 Stavanger - Aberdeen   17:15 - 17:20                         
SK4616 11 November 2018 Aberdeen - Stavanger   18:50 - 20:50 


Trondheim: 

Trondheim reiser med SAS

Til Aberdeen:
SK4483 08 November 2018 Trondheim - Stavanger 15:25 - 16:40
SK4615 08 November 2018 Stavanger - Aberdeen 17:15 - 17:20

Til Trondheim: 
SK4614 11 November 2018 Aberdeen - Oslo 14:20 - 16:55
SK 366 11 November 2018 Oslo - Trondheim 18:00 - 18:55


Bergen:

Bergen reiser med Widerøe

Til Aberdeen:
WF 398 TOR 08 NOV  Bergen(BGO) - Aberdeen(ABZ) - 17:55 - 18:15

Til Bergen: WF 399 SØN 11 NOV Aberdeen(ABZ) - Bergen(BGO) - 18:40 - 20:55 

 

Bagasje:

Widerøe: 

SAS: 

  • 1 Bagasje à 23 kg og 1 håndbagasje à 8kg inkludert i prisen (ekstra bagasjekvote kan kjøpes)